Verslag Slottoernooi en vrijwilligersavond 2025

Gisteren - 22:06

Verslag Slottoernooi  2025


Op 5 oktober hebben we het slottoernooi gehouden. De naam slottoernooi was heel toepasselijk in ons geval want dit was het laatste recreatieve toernooi  op het park van Atlas aan de Reindershoek. Er  is natuurlijk nog de WAC en we tossen ook nog wel als weer goed is maar toch…
Het weer was erg wisselvallig de dagen voor 5 oktober maar we hadden toch goede hoop de geplande partijen te kunnen spelen. In de ochtend viel er echter al iets meer water dan het KNMI had verwacht. De mannen van de baancommissie gingen echter keihard aan de slag en in plaats van 10:30 uur starten konden we om 11:10 beginnen op twee banen.  
Die wachttijd hebben we gebruikt om te genieten van een kop koffie en een appeltaartje. De recreantencommissie heeft dit laatste toernooi gebruikt om het spaarpotje op te maken en de leden gewoon eens lekker te verwennen. De opkomst voor het slottoernooi was zeer groot. Er hadden zich 38 leden aangemeld die allemaal het afscheid van ons park wel wilden vieren, en dat is toch ruim 30% van onze vereniging!
De derde baan had nog iets meer tijd nodig om te drogen maar was voor de volgende ronde beschikbaar. Die tweede ronde begon om 11:50.
Ondertussen werd er een tafel gedekt met belegde broodjes en melk zodat elke deelnemer tussen de middag voldoende koolhydraten en eiwitten tot zich kon nemen om fit op de baan te staan.  
Maar ondanks alle inzet van baancommissie, kantinecommissie recreantencie en het bestuur lieten de weergoden ons in de steek. Tijdens de tweede ronde begon het weer te regenen, eerst zachtjes maar langzaam steeds harder. De banen konden dat niet meer aan dus rond 12:20 besloten om eerst maar te gaan lunchen met zijn allen, het eten stond in elk geval klaar. 
Tijdens de lunch werd duidelijk dat de banen niet snel weer bespeelbaar zouden zijn en er werd ook nog meer regen verwacht, Het slottoernooi dus aangepast naar een gezellig samenzijn met zoveel mogelijk leden, dat stond oorspronkelijk voor 16:00 uur geplanned maar is vervroegd naar 15:00. Waarop iedereen besloot even naar huis te gaan, feestkleding aan te trekken weer terug te komen.
Vanaf 15:00 werd dus ook een gezellige boel met een woordje van de laatste voorzitter van TV-Atlas en alvast een vooruitblik naar de toekomst van Tennis aan de Kleingouw bij Sporting Andijk. Daar zullen de banen in elk geval veel minder last hebben van de regen, zodra het droog is kun je de baan weer op. 
De gezellige middag ging over in de bedankavond voor alle vrijwilligers  die van het bestuur een buffet kregen aangeboden met daarbij een lekker drankje. En ook tijdens die bijeenkomst is er veelvuldig teruggeblikt op het oude Atlas maar zeker ook vooruitgekeken naar de nieuwe situatie bij Sporting Andijk  aan de Kleingouw.
Er was uiteindelijk maar één conclusie; we hebben er heel veel zin allemaal om daar weer mooie momenten te maken en lekker te sporten.

Namens Bestuur en ReCie
Henk Stap

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 228 593 171

Adres

Reinderhoek 2
1619 DV ANDIJK

KVK-nummer

40624902